رزین سنگ - براق کننده سنگ - رزین - محافظ نما

(آنتیک،گرانیت،مصنوعی،شومینه،مرمریت،بتنی،آجری،محافظ نما،پوشش نما)

 

 

معرفی محصول محافظ نما

رزین سنگ (براق کننده سنگ)،محافظ نما یک مایع شفاف بر پایه کوپلیمرهای اکریلیک که محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان (پوشش نما) بوده که قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح را دارا می باشد تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

 

کاربرد

رزین سنگ (براق کننده سنگ)،محافظ نما بعد از اجرا روی هر سطحی به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته و  سطح را ضد آب کرده ، رنگ سطح را تغییر نمی دهد و همچنین حالت خیسی به سطح می دهد که باعث براقیت بیشتر سطح می شود(پوشش نما) همچنین این محصول سطح را از انواع اشعه های خورشیدی محافظت می نماید(محافظ نما) و طول عمر سطح را افزایش می دهد بیشترین کاربرد این محصول در سنگ های مصنوعی و ساختمانی می باشد.

 

نحوه اجرا

رزین سنگ یا براق کننده سنگ ،محافظ نما یک محصول آماده به مصرف می باشد که می توان با قلمو و یا به وسیله پیستولت کم فشار بر روی سطح موردنظر اعمال کرد در سطوح عمودی لازم است تا حد جاری شدن پاشیده شود همچنین برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سرهم لازم می باشد(پوشش نما).

 

مشخصات فنی

شکل ظاهری : مایع بی رنگ

 

بسته بندی

این محصول (رزین) در گالن های 1،4،10،20 لیتری با برندهایemex lux ,selected,alexia,zebra,super goal lux,super lux,super power lux , رزین پاکتی و رزین کارتن دار در بازار عرضه می شود.

 

شرایط نگهداری

این محصول (رزین) محافظ نما بر پایه حلال های فرار بوده که در اثر تماس با هوا تبخیر می شوند پس بنابراین از بازکردن درب های بسته بندی در مواقع غیر ضروری جلوگیری به عمل آید.

 

تصویر محصول

رزین-رزین سنگ-براق کننده سنگ-عایق رطوبت-سنگ آنتیک

 

رزین پاکتی،رزین کارتنی،رزین کارتن دار،emex lux

 

 

 

 

کلمات مرتبط

رزین-رزین سنگ-براق کننده سنگ - محافظ نما - پوشش نما

رزین براق کننده - رزین براق کننده سنگ - رزین سنگ انتیک - رزین جلادهنده - عایق رطوبت

واکس سنگ،پولیش سنگ،جلای سنگ،جلادهنده سنگ،جلادهی سنگ

رزین پاکتی،رزین کارتن دار،رزین پاکت دار