عایق سفید پوشش بام


این محصول یک نوع عایق بر پایه پلیمرهای اکریلیکی می باشد که به دلیل  قابلیت چسبندگی بسیار بالا به انواع سطوح ، 100 درصد ضد آب بودن و انعطاف پذیری بالا در عایق سازی و آب بند کردن انواع سطوح مورد استفاده می شود و همچنین این محصول جایگزین مناسبی به جای ایزوگام می باشد.در کشورهای پیشرفته بدلیل مشکلات بالای استفاده از ایزوگام اعم از انعطاف پذیری پایین، مقاومت پایین در برابر سرما و ترک خوردن و همچنین مقاومت پایین در برابر گرما و نرم شدن و طول عمر کم ایزوگام  و از همه مهمتر اجرا و ترمیم سخت ایزوگام که خود نیار به مهارت دارد، از عایق سفید یا عایق پوشش بام استفاده می شود و حتی در کشور آلمان در پشت بام ها از این محصول به عنوان رووف گاردن استفاده می شود.

مزایا:

اجرای آسان بدون نیاز به مهارت خاصی
انعطاف پذیری بسیار بالا
مقاومت بالا در برابر سرما و عدم ترک خوردگی و پوسته پوسته شدن
مقاومت حرارتی بالا و شل ندن و نرم نشدن در هوای گرم
100 درصد ضد آب با مقاومت بسار بالا
ماندگاری بالا و طول عمر بیشتر از ایزوگام
چسبندگی بسیار بالا به انواع سطوح
یکپارچگی محصول در شرایط جوی مختلف


کاربردها:

همانگونه که در بالا توضیح داده شد از این محصول به جای ایزوگام استفاده می شود و همچنین در آب بند سازی انواع سطوح اعم از سنگی ،آجری،سیمانی،فلزی،ایزوگام و.....و انواع سازه ها اعم از استخرها ،سرویس های بهداشتی و حمام،فندانسیون ها و...... استفاده می شود.

 

روش مصرف:

ابتدا سطح زیر کار تمیز و عاری از هر گونه چربی وگردو غبار شود و همچنین قبل از اجرای کار باید سطح مورد نظر ترمیم و یک سطح صاف و یک دست ایجاد شود که این کار هم با ملات  و هم اینکه با استفاده از عایق سفید نیز میشود کار ترمیم سطح را انجام داد. سپس با غلطک یک لایه از محصول را بر روی سطح اجرا کنید و سطح را کاملا با عایق بپوشانید سپس یک لایه توری فایبرگلاس یا توری پشه بند که در رنگ ابزار ها به فروش می رسد بر روی این لایه بزارید و بلافاصلا یک لایه دیگر از عایق بر روی توری اجرا کنید و بعد از آن به مدت 20 تا 40 دقیقه منتظر بمانید تا لایه  آخری مقداری خشک شود و بعد از این مدت یک لایه دیگر از عایق را بر روی سطح اجرا کنید .بعد از اجرای آخرین لایه عایق پوشش به 36 ساعت برای خشک شدن نیاز دارد و در این مدت نباید روی عایق راه رفت.

 

میزان مصرف:

در صورتی که سطح کاملا صاف و یک دست باشد و قبل از اجرای کار سطح  ترمیم شده باشد در هر متر مربع به 850 گرم تا 950 گرم از عایق نیاز می باشد.

 

عکس محصول :

 

عایق سفید پوشش بام

بسته بندی:

عایق سفید در بسته بندی های 1 ، 4 ، 10 و 20 کیلوگرمی تولید و در بازار عرضه می شود.

 

کلمات کلیدی:

عایق سفید - عایق پوشش بام - پوشش بام - جایگزین ایزوگام - عایق جایگزین ایزوگام - عایق جایگزین قیر و گونی - جایگزین قیر و گونی - عایق سفید پوشش بام