قوطی سازی

قوطی فلزی

 

 

مقدمه

قوطی فلزی و صنعت قوطی سازی به دلیل مقاومت و استحکام بسیار و جلوگیری از نشت و تبخیر محصولات روغنی و آبکی پایه حلال و..... مجبوبیت روز افزونی را کسب نموده و درحال فعالیت بالا می باشد.

کاربرد قوطی فلزی بسیار متنوع و فراگیر می باشد به طوری که در بسته بندی روغن،رزین،رنگ و .... کاربرد فراوان داشته و برای  هرنوع بسته بندی و محصولی دارای رده اختصاصی می باشد.

حق انتخاب متنوع  و قدرت تولید بالا به هر شکل و فرمی در قوطی سازی فلزی  حق انتخاب را به مشتری داده و بر جسب نیاز و سفارش مشتری و با توجه به خواص فیزیکی محصولشان نوع و شکل بسته بندی را به انتخاب خودشان انجام دهند.

باتوجه به نوع محصول و ویژگی های محصول اعم از جامد یا مایع بودن محصول و جرم حجمی محصول نوع بسته بندی فلزی را می توان تعیین کرد.

این شرکت همزمان با قوطی سازی چاپ بر روی قوطی را در داخل کارخانه انجام می دهد.

چاپ بر روی قوطی نیازمند به تجربه و دستگاهای مجهز می باشد که با تکنولوزی روز دنیا انجام می شود که این شرکت را قادر به انجام چاپ با تنوع در انواع رنگها  وباکیفتی بسیار بالا کرده است.

بسته بندی فلزی از نظر حجم از 0.1 لیتر تا 25 لیتری و از نظر جرمی از 0.1 کیلوگرمی تا 25 کیلوگرمی موجود می باشد.

 

معرفی محصول:

 

1..حلب گرد تمام تخلیه : مدل تمام تخلیه در حجم های 3 لیتری الی 25 لیتری تولید می شود و همچنین حلب تمام تخلیه نوع پلمپ آن بصورت کمربندی می باشد که درب حلب را به خود حلب محکم میکند که حلب تمام تخلیه در صنعت های چسب سازی،رنگ سازی ،روغن سازی،رین سازی و گریس سازی استفاده می شود

2..قوطی های 4 گوش : با بهر گیری از تجهیزات قدرتمند و حرفه ای این شرکت توانسته یکی از تولید کنندگان این نوع قوطی در حجم 1 لیتر نیز باشد.این نوع از قوطی ها از 1 لیتری الی 5 لیتر تولید می شود که باتوجه به تغییر در ارتفاع قوطی می توان حجم آن را تغییر داد.از این نوع از قوطی فلزی در بسته بندی 20 لیتری یا 17 کیلویی نیز تولید می شود.این نوع از قوطی فلزی با توجه به نوع درب به 3 شکل مختلف تقسیم و با سفارش مشتری تعیین می شود.این 3 نوع از درب بندی عبارت است از:درب پلاستیکی روده ای،درب پلاستیکی ایستاده و درب فلزی یک تکه

3..قوطی های گرد کوارت:این نوع از قوطی های فلزی بیشتر مصرفشان در صنعت تولید رنگ می باشد که در تولید هر اندازه ای قابل تولید است که بالاترین مقدار مصرف در اندازه های یک چهارم،یک دوم و یک کیلوگرمی می باشد.درب این نوع از قوطی ها بصورت ساده می باشد.

4..قوطی های گرد:این مدل از قوطی فلزی با ارتفاع های متفاوتی از 15 سانت الی 23 سانت تولید می شود که دارای قطر ثابت بوده و قطر این دسته قابل تغییر نمی باشد و تنها توان تغییر در ارتفاع قوطی می باشد.این نوع از قوطی بیشتر در صنعت رزین سازی و تینرسازی مصرف می شود که نوع درب بندی آن نیز در 3 نوع پلاستیکی ایستاده،پلاستیکی روده ای و پولکی فلزی موجود می باشد.