واتراستاپ هیدروفیلی - واتراستاپ - واتر استاپ - واتر استاپ هیدروفیلی

 

معرفی محصول و کاربرد :    

هیدروسیل یک واتراستاپ هیدروفیلی بر پایه لاستیک های مصنوعی می باشد و به عنوان یک عامل مانع نفوذ آب در درز های اجرایی با قابلیت متورم شدن بسیار بالا عمل می کند و شکل خود را در سیکل های متعدد تر و خشک شدن حفظ می کند. این واتراستاپ باید به صورت مکانیکی و به وسیله چسباندن باچسب و یا میخ و پیچ در جای خود ثابت نگه داشته شود.
محصول هیدروسیل در بتن ساخته شده مطابق با استاندارد DIN1048-5، فشار آب تا 6 بار را می تواند تحمل کند.

 

مشخصات فنی:

افزایش حجم در آب بتن :  400%

افزایش حجم در آب باران : 500%

رنگ : آبی

سختی : 35 (Shore A)

مقاومت کششی: >2 (MPa)

ازدیاد طول : 400%

دانسیته : 0/03 ±1/22

بازه دمایی : 20 الی 75 (Co)

مقاومت تغییرات آب و هوایی : عالی

 

مشخصات واتراستاپ:


واتراستاپ هیدروفیلی بر پایه لاستیک های مصنوعی می باشد و به عنوان یک عامل مانع نفوذ آب در درز های اجرایی با قابلیت متورم شدن بسیار بالا عمل می کند و شکل خود را در سیکل های متعدد تر و خشک شدن حفظ می کند.- هیدروسیل دارای مقاومت خوبی در برابر گستره وسیعی از مواد شیمیایی می باشد ولی در تماس با روغن-های گیاهی و نفتی و حلال های قوی دقت لازمه صورت پذیرد. ما پیشنهاد می کنیم تأیید نهایی برای استفاده در شرایط خاص را از گروه فنی ما دریافت کنید - محصول هیدروسیل در سراسر چرخه استفاده خود در عملکرد اولیه خود باقی می ماند و خاصیت انعطاف-پذیری و تغییر شکل به آن اجازه می دهد تا حفره ها و ترک های در اطراف خود را فوراً پر کند.- افزايش تراکم بتن و در نتيجه افزايش دوام بتن - بهبود آب بندي بتن در محدوده‌هاي مصرف بالا
موارد استفاده واتراستاپ- طراحی شده برای نصب یک مانع آب بند در درزهای اجرایی در بتن مسلح و غیر مسلح. محصول هیدروسیل در برابر فشار آب تا 6 بار آب بندی ایجاد می کند. هیدروسیل می تواند در سیکل های متعدد تر و خشک شدن استفاده گردد - درزها باید در تمام موارد دارای مقاطع پهن و تنگ باشند تا یک حداقل پوشش بتن 60 میلیمتر را اطمینان دهند - هیدروسیل می تواند در هر دو حالت افقی و عمودی مورد استفاده قرار گیرد ولی در هیچ شرایطی نباید در درز های انبساطی به کار رود.


روش استفاده:


باید به صورت مکانیکی و به وسیله چسب نصب می گردد. - این محصول می تواند به وسیله چسب به بتن، فلز و لوله P.V.C. چسبانده شود. - چسب ایجاد یک اتصال خوب روی سطوح کمی ناهموار را اطمینان می دهد - استفاده از بست سیمی دور هیدروسیل در مواردی که دور لوله P.V.C. و موارد مشابه استفاده می گردد در کنار استفاده از چسب توصیه می گردد- در محیط های آب شور با غلظت نمک 3% این محصول قابلیت استفاده دارد.


مشخصات ابعادی و بسته بندی:

 

ابعاد مقطع (mm)

طول هر رول (m)

تعداد رول در هر بسته

7×20

15

5 رول (75 متر)

 
 

انبارداری:
واتراستاپ ها را باید به دور از سرما و نور خورشید نگهداری کرد.

 

 

کلمات کلیدی:
واتراستاپ هیدروفیلی - واتراستاپ - واتر استاپ - واتر استاپ هیدروفیلی