چسب بتن،چسب بتن،چسب

 

 

معرفی محصول
چسب بتن یک مایع غلیظ شیری رنگ می باشد که  در دو نوع چسب بتن آب بندی و چسب بتن استحکامی به عنوان یک افزودنی در بتن و ملات های پایه سیمانی و همچنین به عنوان پیوند دهنده بتن استفاده می شود.
 
موارد کاربرد
چسب بتن استحکامی کیفیت ملات سیمان را به مقدار زیادی افزایش می دهد و مقاومت بتن را از نظر فشاری و خمشی افزایش می دهد همچنین از چسب بتن استحکامی به عنوان پیوند دهنده بتن قدیم به بتن جدید استفاده می شود در صورت مخلوط چسب بتن با چسب کاشی خمیری باعث افزایش چسبندگی آن نیز می شود همچنین در کف سازی ها برای افزایش مقاومت سایشی بتن و جلوگیری از ساییدگی بتن از چسب بتن استحکامی در ملات استفاده می شود به عبارت دیگر چسب بتن از سایش بتن جلوگیری می کند.لازم به ذکر است که چسب بتن آب بندی علاوه بر داشتن خصوصیات چسب بتن استحکامی از این محصول در آب بندی و ضد آب کردن ملات ها بتن ها استفاده قرار میگیرید.از  چسب بتن آب بندی برای آب بندی استخر،پشت بامسازه های بتنی و ........استفاده قرار میگیرد.بیشترین تاثیر چسب بتن بر افزایش مقاومت و چسبندگی آن می باشد که در صورت ترکیب چسب بتن با ملات حدودا تا 4 برابر افزایش می یابد.
از خصوصیات دیگر چسب بتن می توان به جلوگیری از ایجاد ترک در بتن و تبله کردن و افزایش عمر سازه های بتنی اشاره کرد.


مشخصات فنی
شکل ظاهری مایع غلیظ شیری رنگ
مقدار کلر کمتر از یک دهم درصد
 
بسته بندی
چسب بتن در بسته بندی های 1.5 – 3.5- 9 و 20 کیلوگرمی در بازار عرضه می شود.
 
سازگاری
چسب بتن با تمامی مخبوط های بتن حاوی ژل میکروسیلیس ، خاکستر بادی و ..... سازگار است فقط باید در نظر داشت نباید با هیچ افزودنی دیگری از قبل مخلوط کرد.
 
روش مصرف
چسب بتن را می توان بسته به میزان کیفیت مورد نظر به بتن یا ملات افزود ولی طبق استانداردهای جهانی توصیه می شود بین 10 تا 20 درصد وزن سیمان  مصرفی  به بتن اضافه شود.

کلمات مرتبط

چسب بتن،چسب بتون،چسب